Skip to main content

Spotkania online

Konsultacja czy trening online to wygodna i bezpieczna forma kontaktu w sytuacji, gdy nie możemy spotkać się bezpośrednio. Możemy zatem współpracować nawet, jeśli mieszkasz bardzo daleko od Poznania. Jest także wskazana w przypadku psów, które źle znoszą obecność osób obcych wywołującą silny lęk czy agresję. Taka forma spotkań ma też jeszcze jedną zaletę: nie musisz ponosić kosztów mojego dojazdu do Ciebie.

Dzięki wykorzystaniu kamerek internetowych widzimy się i słyszymy niemal tak samo, jak podczas tradycyjnego spotkania. W razie potrzeby poproszę Cię także o wcześniejsze przesłanie/udostępnienie mi filmików z zachowaniami problemowymi Twojego psa czy sesjami treningowymi, co da mi dobry pogląd na waszą sytuację.

Pamietaj, że nie wszystkie problemy nadają się jednak na współpracę w tym trybie. Ocenię to i poinformuję Cię o tym w razie potrzeby podczas naszej wstępnej rozmowy telefonicznej.

Czego będziesz potrzebować podczas spotkania online? Dostępu do stabilnego połączenia internetowego oraz kamerki internetowej. Możesz wybrać spośród kilku platform do wideokonferencji: Apple FaceTime, ZOOM, SKYPE, Google Hangouts, Google Duo lub Google Meet.

Do zobaczenia!