Skip to main content
Kosultacja Behawioralna online

Apple Facetime  |  ZOOM  |  SKYPE  |  Google hangouts  |  Google Duo Google Meet

Moim głównym celem podczas konsultacji jest dokładne poznanie sytuacji Twojego psa i Twojej, rozpoznanie przyczyn prezentowanych przez niego zachowań problemowych, a następnie opracowanie spersonalizowanego planu terapeutycznego i rozpoczęcie jego wdrażania. Pamiętaj, że tu, wbrew popularnym programom telewizyjnym, bardzo często nie ma szybkich i łatwych rozwiązań, a każdy pies jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego, by trafnie dobrać ścieżkę postępowania i pomóc Ci osiągnąć sukces, potrzebuję także Twojego zaangażowania, otwartej głowy, elastyczności, szczerości i samozaparcia.

Konsultacja online jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku psa wykazującego silną agresję czy reakcje lękowe wobec osób obcych, a także w sytuacji, gdy odległość nie pozwala na bezpośrednie spotkanie. Kamerka internetowa pozwoli nam widzieć się, słyszeć oraz wprowadzić pierwsze ćwiczenia niemal jak podczas tradycyjnego spotkania, a wcześniej nadesłane przez Ciebie filmiki z zachowaniami problemowymi dadzą mi szeroki obraz sytuacji. Pamietaj, że nie wszystkie problemy nadają się jednak na współpracę w tym trybie. Ocenię to i poinformuję Cię o tym w razie potrzeby podczas naszej wstępnej rozmowy telefonicznej. Konsultacja online może tu być dobrym wstępem przed spotkaniem bezpośrednim i pracą parktyczną.

Jeśli interesuje Cię głównie terapia lęku separacyjnego, podstawowe informacje znajdziesz w tej zakładce: terapia lęku separacyjnego.

Zapraszam!

Konsultacja obejmuje

  • ankietę przedkonsultacyjną
  • 2-godzinną konsultację (wideokonferencja)
  • krótkie podsumowanie zaleceń z pierwszej konsultacji, wysyłane mailem w ciągu 3-4 dni po spotkaniu
  • kontakt mailowy, telefoniczny oraz sms-owy

Pamiętaj, że właściwe wprowadzenie terapii/zmian najczęściej wymaga więcej niż jednego spotkania.

Koszt

  • 270 zł/pojedyncza 2-godzinna konsultacja
  • 150 zł/pojedyncza 60-minutowa konsultacja uzupełniająca
  • 500 zł/4-tygodniowa opieka pokonsultacyjna w terapii lęku separacyjnego (analiza filmów + plany ćwiczeń); więcej szczegółów dot. terapii lęku separacyjnego znajdziesz w zakładce: terapia lęku separacyjnego

Niezbędne media

Potrzebujesz  kamerki internetowej oraz dobrej jakości, stabilnego połączenia internetowego.

Możesz wybrać spośród kilku platform do wideokonferencji: Apple Facetime, ZOOM, SKYPE, Google Hangouts, Google Duo, Google Meet.

Rezerwacja terminu

W celu ustalenia terminu pierwszej konsultacji proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi z góry przelewem na konto z datą zaksięgowania najpóźniej na dwa dni przed pierwszą konsultacją (lub dodatkową konsultacją uzupełniającą w przypadku jej wykupienia). Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Warunki rezygnacji lub zmiany terminu więcej