Skip to main content
Trening indywidualny online

Apple Facetime  |  ZOOM  |  SKYPE  |  Google hangouts Google Duo  Google Meet

Na treningach indywidualnych online spotykam się z psami w każdym wieku (od szczeniaków po psy dorosłe), z różnymi „tematami do ogarnięcia”, a jego zakres dopasowuję ściśle do potrzeb Twoich i Twojego psa. Może on dotyczyć nie tylko konkretnych ćwiczeń terapeutycznych, związanych na przykład z wcześniejszą konsultacją behawioralną, ale także m.in. socjalizacji, habituacji, budowania relacji, motywacji, prawidłowej zabawy, komunikacji w treningu i poza nim, czy nauki określonych zachowań z zakresu psiego przedszkola, posłuszeństwa podstawowego i zaawansowanego.

Trening online jest także doskonałym rozwiązaniem w przypadku psa wykazującego silną agresję czy reakcje lękowe wobec osób obcych i/lub miejsc, a także w sytuacji, gdy odległość nie pozwala na bezpośrednie spotkanie. Kamerka internetowa pozwoli nam widzieć się, słyszeć oraz prowadzić ćwiczenia niemal jak podczas tradycyjnego spotkania, a nadsyłane przez Ciebie filmiki z sesji treningowych dadzą mi szeroki obraz Waszych postępów.

Dlaczego warto w nie zainwestować? Ponieważ w trakcie treningu całą uwagę poświęcam wyłącznie Tobie, Twojemu psu i Waszym potrzebom, i tylko do Was dopasowuję program oraz przebieg sesji danego dnia. Dzięki temu możemy uzyskać lepsze efekty niż na zajęciach grupowych.

Podczas każdego spotkania kładę szczególny nacisk na dobre samopoczucie psa i jego chęć współpracy z Tobą, maksymalne redukowanie niepotrzebnej frustracji, a tym samym zapewnienie mu jak najlepszych warunków do nauki i możliwości odnoszenia motywującego sukcesu, oraz wzmacnianie Waszej relacji i zrozumiałą komunikację.

W trakcie treningu staram się dzielić czas zarówno pomiędzy ćwiczenia z psem, jak i rozmowę z Tobą, ale te proporcje zależą przede wszystkim od możliwości Twojego psa danego dnia oraz ilości Twoich pytań 😉

Czas trwania jednego treningu

45-60 minut

Niezbędne Media

Potrzebujesz  kamerki internetowej oraz dobrej jakości, stabilnego połączenia internetowego.

Możesz wybrać spośród kilku platform do wideokonferencji: Apple Facetime, ZOOM, SKYPE, Google Hangouts, Google Duo, Google Meet.

Koszt jednego treningu

  • 130 zł/1 trening
  • 3% rabatu za jednorazowy zakup pakietu 5 lub więcej treningów (do wykorzystania w okresie 3 miesięcy od daty zakupu)

Rezerwacja terminu

W celu ustalenia terminu treningu proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi z góry przelewem na konto z datą zaksięgowania najpóźniej na dwa dni przed treningiem (pierwszym treningiem w przypadku wykupienia pakietu). Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Warunki rezygnacji lub zmiany terminu więcej