Skip to main content
Rally Obedience (Rally-O)

Spotkanie bezpośrednie w uzgodnionym wcześniej miejscu

Dla kogo

Rally-Obedience to ćwiczenia posłuszeństwa z psem, ale w bardziej luźnej formie (stąd alternatywna nazwa „posłuszeństwo na luzie”) i o większym zróżnicowaniu niż tradycyjna forma. Przeznaczony jest dla każdego czworonoga, jednakże moje zajęcia proponuję psom które ukończyły 12 miesiąc życia.

Na czym polega? Team człowiek-pies ma za zadanie pokonać tor z tabliczkami, na których widnieją różne zadania do wykonania. Tor za każdym razem jest inny, a podstawowych tabliczek jest aż 62! Zadania mają przypominać realne sytuacje w życiu, dlatego ważniejsza od precyzji jest wasza więź, dobre nastawienie i wspólna zabawa.

Uwaga: zajęcia nie przygotowują do udziału w zawodach, a mają być ciekawą alternatywą na aktywne spędzanie czasu z własnym psiakiem.

Czas trwania jednego treningu

45 minut

Miejsce

We wspólnie wybranym miejscu lub u Ciebie (np. ogród).

Koszt jednego treningu

  • 150 zł/1 trening
  • 3% rabatu za jednorazowy zakup pakietu 5 lub więcej treningów (do wykorzystania w okresie 3 miesięcy od daty zakupu)

Powyższe ceny obejmują dojazd na terenie Poznania. Koszt dojazdu poza Poznań ustalany jest indywidualnie.

Rezerwacja terminu

W celu ustalenia terminu treningu proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi z góry przelewem na konto z datą zaksięgowania najpóźniej na dwa dni przed treningiem (pierwszym treningiem w przypadku wykupienia pakietu). Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Warunki rezygnacji lub zmiany terminu więcej