Trening indywidualny

(indywidualne szkolenie psa)
 

UWAGA! Przerwa do marca 2020

dla kogo
  • jeśli nie masz czasu na regularne spotkania w ramach kursu grupowego
  • chcesz ćwiczyć u siebie w domu lub innym wybranym miejscu
  • chcesz ćwiczyć indywidualnie (także Rally-O)
  • chcesz skupić się na konkretnych umiejętnościach
gdzie u Klienta lub w umówionym miejscu
czas trwania 1,5 h lub 1 h
koszt spotkania 140 zł (za 1,5 h)
100 zł (za 1 h)

Cena obejmuje koszt dojazdu do Klienta na terenie Poznania. Koszt dojazdu poza Poznaniem ustalany jest indywidualnie. Każdy Klient otrzymuje paragon.
prowadząca Agnieszka Kauch, trener psów, behawiorysta COAPE, fizjoterapeuta psów i kotów
kontakt 508 327 822, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Polityka prywatności
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
 
Administratorem przekazywanych nam przez Państwa danych osobowych jest Rehabilitacja psów i kotów Agnieszka Kauch z siedzibą przy ul. J. H. Dąbrowskiego 9, 62-090 Krzyszkowo, NIP 779 162 67 67, adres mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 508 327 822.
 
Przekazane nam przez Państwa dane wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji wybranej przez Was usługi (kursu grupowego, treningu indywidulanego lub konsultacji). Przekazanie nam tych danych (m.in. poprzez wypełnienie formularza zapisu, w rozmowie telefonicznej lub mailowo) jest równoznaczne z udzieleniem zgody na ich przetwarzanie. W każdej chwili macie Państwo prawo do wglądu, zmiany oraz usunięcia swoich danych z naszej bazy. Dane te będą przechowywane do czasu odwołania zgody (wystarczy wysłanie do nas maila z takim żądaniem).