Skip to main content
Świadomy spacer z psem

Spotkanie bezpośrednie w uzgodnionym wcześniej miejscu

Dla kogo

Uważny spacer jest szczególnie polecany psiakom z problemami reaktywności, nadmiernej ekscytacji, agresji, lęku czy braku pewności siebie, ale nie tylko. Skorzysta na nim każdy czworonóg! Jest formą rozmowy Opiekuna z psem pozwalającą na budowanie wspólnej silnej więzi, zaufania, uwagi i polegania na sobie. Zapraszam serdecznie każdego kto chce nauczyć się, jak zapewniać swojemu psu lepszej jakości spacery przez bycie bardziej uważnym na własnego czworonoga, jak lepiej rozpoznawać i rozumieć jego komunikaty i potrzeby, jak na bieżąco dopasowywać do nich formę spaceru, jak samemu lepiej i świadomie porozumiewać się z psem, oraz jak zapewniać mu jak największą, możliwą w danych warunkach swobodę. Swoje zajęcia opieram m.in. na elementach dwóch wyjątkowych metod: BAT 2.0 autorstwa Grishy Stewart oraz Świadomego Spaceru® stworzonego przez Alexę Caprę.

A jak wyglądają takie treningi? To spotkania indywidualne w formie wspólnych spacerów i/lub ćwiczeń z Twoim psem (w zależności od potrzeb) podczas których pokażę Ci m.in. jak być uważnym, jak używać smyczy/linki, jak się poruszać, jak czytać psa i jak komunikować się z nim własnym ciałem. Spotkania odbywają się w uzgodnionym wspólnie miejscu i dobranym do możliwości Twojego psa tak, by poziom rozproszeń/trudności umożliwił Wam efektywne porozumiewanie się i naukę, szczególnie na pierwszych treningach.

Czas trwania jednego treningu

45-60 minut

Miejsce

Ogólnodostępna przestrzeń publiczna

Koszt jednego treningu

  • 120 zł/1 trening
  • 5% rabatu za jednorazowy zakup pakietu 3 lub więcej treningów (do wykorzystania w okresie 2 miesięcy od daty zakupu)

Powyższe ceny obejmują dojazd na terenie Poznania. Koszt dojazdu poza Poznań ustalany jest indywidualnie.

Rezerwacja terminu

W celu ustalenia terminu treningu proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi z góry przelewem na konto z datą zaksięgowania najpóźniej na dwa dni przed treningiem (pierwszym treningiem w przypadku wykupienia pakietu). Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Warunki rezygnacji lub zmiany terminu więcej