Skip to main content
Trening indywidualny

Spotkanie bezpośrednie w uzgodnionym wcześniej miejscu

Dla kogo

Na treningach indywidualnych spotykam się z psami w każdym wieku (od szczeniaków po psy dorosłe), z różnymi „tematami do ogarnięcia”, a jego zakres dopasowuję ściśle do potrzeb Twoich i Twojego psa. Może on dotyczyć nie tylko konkretnych ćwiczeń terapeutycznych, związanych na przykład z wcześniejszą konsultacją behawioralną, ale także m.in. socjalizacji, habituacji, budowania relacji, motywacji, prawidłowej zabawy, komunikacji w treningu i poza nim, czy nauki określonych zachowań z zakresu psiego przedszkola, posłuszeństwa podstawowego i zaawansowanego.

Dlaczego warto w nie zainwestować? Ponieważ w trakcie treningu całą uwagę poświęcam wyłącznie Tobie, Twojemu psu i Waszym potrzebom, i tylko do Was dopasowuję program, miejsce zajęć (także pod kątem zbędnych i niezbędnych rozproszeń/trudności do przepracowania) oraz przebieg sesji danego dnia. Dzięki temu możemy uzyskać lepsze efekty niż na zajęciach grupowych.

Podczas każdego spotkania kładę szczególny nacisk na dobre samopoczucie psa i jego chęć współpracy z Tobą, maksymalne redukowanie niepotrzebnej frustracji, a tym samym zapewnienie mu jak najlepszych warunków do nauki i możliwości odnoszenia motywującego sukcesu, oraz wzmacnianie Waszej relacji i zrozumiałą komunikację.

W trakcie treningu staram się dzielić czas zarówno pomiędzy ćwiczenia z psem, jak i rozmowę z Tobą, ale te proporcje zależą przede wszystkim od możliwości Twojego psa danego dnia oraz ilości Twoich pytań 😉

Czas trwania jednego treningu

45-60 minut

Miejsce

We wspólnie uzgodnionym miejscu lub u Ciebie w domu/mieszkaniu/ogrodzie.

Koszt jednego treningu

  • 150 zł/1 trening
  • 10% rabatu za jednorazowy zakup pakietu 3 lub więcej treningów (do wykorzystania w okresie 3 miesięcy od daty zakupu)

Powyższe ceny obejmują dojazd na terenie Poznania. Koszt dojazdu poza Poznań ustalany jest indywidualnie.

Rezerwacja terminu

W celu ustalenia terminu treningu proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi z góry przelewem na konto z datą zaksięgowania najpóźniej na dwa dni przed treningiem (pierwszym treningiem w przypadku wykupienia pakietu). Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Warunki rezygnacji lub zmiany terminu więcej