Skip to main content
Psie przedszkole

Spotkania indywidualne w ustalonym wcześniej miejscu

Dla kogo

Zajęcia psiego przedszkole przeznaczone są dla szczeniąt w wieku od 10 tygodni do 5 miesięcy. Odbywają się w trybie indywidualnym oraz we wspólnie ustalonym wcześniej miejscu.

Obejmują m.in. takie elementy jak: budowanie relacji opartej na zaufaniu, podążanie za Opiekunem (wstęp do luźnej smyczy), podstawy przywołania, hasła SIAD, WARUJ, PUŚĆ, CZEKAJ i NIE RUSZ, podstawy rezygnacji, naukę właściwej zabawy, elementy habituacji i socjalizacji, przyzwyczajanie do czynności pielęgnacyjnych (podstawy treningu medycznego), wstęp do wyciszania/relaksacji, podstawy komunikacji, użycie smyczy i orientacja ciała Opiekuna oraz elementy uważnego spaceru. Ze względu na indywidualny charakter spotkań zakres zajęć może ulec modyfikacji, ponieważ jest na bieżąco dopasowywany do Waszych potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo, po każdym spotkaniu otrzymujesz mailem materiały dodatkowe oraz krótki opis ćwiczeń z danych zajęć.

Dlaczego warto w nie zainwestować? Ponieważ w trakcie treningu całą uwagę poświęcam wyłącznie Tobie, Twojemu psu i Waszym potrzebom, i tylko do Was dopasowuję program, miejsce zajęć oraz przebieg sesji danego dnia. Dzięki temu możemy uzyskać lepsze efekty niż na zajęciach grupowych.

Podczas każdego spotkania kładę szczególny nacisk na dobre samopoczucie psa i jego chęć współpracy z Tobą, maksymalne redukowanie niepotrzebnej frustracji, a tym samym zapewnienie mu jak najlepszych warunków do nauki i możliwości odnoszenia motywującego sukcesu, oraz wzmacnianie Waszej relacji i zrozumiałą komunikację.

W trakcie treningu staram się dzielić czas zarówno pomiędzy ćwiczenia z psem, jak i rozmowę z Tobą, ale te proporcje zależą przede wszystkim od możliwości Twojego psa danego dnia oraz ilości Twoich pytań 😉

Czas trwania

6 zajęć 1 x w tygodniu, po 45-60 minut/spotkanie

Harmonogram spotkań ustalany jest na bieżąco.

Miejsce

Ogólnodostępna przestrzeń publiczna lub u Klienta (do odwołania ze względu na sytuację epidemiczną wyłącznie na powietrzu, np. na ogrodzie)

Koszt kursu

740 zł (do wykorzystania w okresie 2 miesięcy od daty zakupu)

Powyższe ceny obejmują dojazd na terenie Poznania. Koszt dojazdu poza Poznań ustalany jest indywidualnie.

Rezerwacja

Proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi z góry przelewem na konto z datą zaksięgowania najpóźniej na dwa dni przed pierwszym treningiem. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Warunki rezygnacji lub zmiany terminu więcej