Do posłuszeństwa przez relację i uważność

zajęcia grupowe dla początkujacych

Zajęcia te przeznaczone są dla psów w wieku minimum 6 miesięcy (bez górnej granicy wieku). W ich trakcie, wykorzystując m.in. wspólne gry i zabawy oraz naukę sztuczek, budujecie z psem relację opartą na porozumieniu i zaufaniu, własną uważność na niego oraz umiejętność rozumienia jego komunikatów i wspierania go. Uczycie się wspólnego poruszania się na luźnej smyczy (elementów uważnego spaceru, czyli komunikacji za pomocą smyczy i ciała oraz czytania psich sygnałów), podstaw rezygnacji, a także wyciszania/relaksacji. Podczas zajęć wprowadzam podstawowe umiejętności takie jak targetowanie, siadanie, leżenie, przywołanie, oraz wysyłanie na miejsce, a także elementy pracy węchowej. Ze względu na kameralny charakter spotkań zakres zajęć może ulec modyfikacji, ponieważ jest na bieżąco dopasowywany do Waszych potrzeb i możliwości psa danego dnia.

Podczas każdego spotkania kładę szczególny nacisk na dobre samopoczucie psa i jego chęć współpracy z Tobą, maksymalne redukowanie niepotrzebnej frustracji, a tym samym zapewnienie mu jak najlepszych warunków do nauki i możliwości odnoszenia motywującego sukcesu, oraz wzmacnianie Waszej relacji i zrozumiałą komunikację.

Nasz kurs zaczynamy od spotkań indywidulanych, prowadzonych w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie zajęć grupowych. Na tych pierwszych zajęciach poproszę Cię o przedstawienie aktualnego zaświadczenia o szczepieniu p/wściekliźnie. Na około tydzień przed pierwszymi zajęciami Uczestnicy otrzymują także dostęp do strefy kursanta z zamieszczanymi tam po każdej lekcji materiałami będącymi ważnym uzupełnieniem wiedzy przekazywanej na kursie oraz zadaniami domowymi.

Przesłanie zgłoszenia i opłacenie kursu jest jednoznaczne z Twoją akceptacją jego regulaminu. Zapoznaj się z nim proszę zanim wypełnisz formularz zgłoszeń. Regulamin znajdziesz tutaj.

UWAGA: Kurs nie obejmuje terapii behawioralnej. Jeśli Twój pies ma problem z przebywaniem w pobliżu innych psów i/lub ludzi (wykazuje zachowania agresywne lub lękowe), zapraszam Was najpierw na konsultację i/lub treningi indywidulane. Jeśli masz wątpliowści, czy to kurs odpowiedni dla Ciebie i Twojego psa, skontaktuj się ze mną przed wypełnieniem formularza zgłoszeń.

Dla kogo

Psy w wieku od 6 miesięcy, bez górnej granicy wieku

Ilość psów-uczestników

2-4 psów

Czas trwania jednego spotkania

ok. 60 minut

Liczba spotkań

7 zajęć 1 x w tygodniu, w tym:

  • 5 spotkań grupowych
  • 2 spotkania indywidualne
    • pierwsze na ok. tydzień przed pierwszymi zajeciami grupowymi
    • drugie na ok. tydzień po ostatnich zajęciach grupowych

Koszt kursu

730 zł/cykl 7 spotkań

Termin rozpoczęcia zajęć

luty/marzec 2023 –> Zapraszam do wypełnienia formularza zgłoszeń już teraz. Zyskasz pierwszeństwo przy rezerwacji miejsca.

Miejsce

ul. Owcza w Poznaniu

Rezerwacja i płatności

Proszę o wypełnienie formularza zapisu dostępnego tutaj: formularz zapisu na kurs posłuszeństwa na luzie. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie kursu najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem pierwszych zajęć indywidualnych, lub w ciągu 3 dni w przypadku wysłania zgłoszenia po tym terminie. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Regulamin udziału w zajęciach oraz warunki rezygnacji znajdziesz tutaj

UWAGA

Spotkania odbywają się na terenie nieogrodzonym, ogólnodostępnym.

  • PSIAKI POZNANIAKI AGNIESZKA KAUCH

  • UL. J. H. DĄBROWSKIEGO 9

  • 62-090 KRZYSZKOWO, GM. ROKIETNICA