Skip to main content
Do posłuszeństwa przez relację i uważność

zajęcia grupowe dla początkujacych

Zajęcia te przeznaczone są dla psów w wieku minimum 6 miesięcy (bez górnej granicy wieku). W ich trakcie, wykorzystując m.in. wspólne gry i zabawy oraz naukę sztuczek, budujecie z psem relację opartą na porozumieniu i zaufaniu, własną uważność na niego oraz umiejętność rozumienia jego komunikatów i wspierania go. Uczycie się wspólnego poruszania się na luźnej smyczy (elementów uważnego spaceru, czyli komunikacji za pomocą smyczy i ciała oraz czytania psich sygnałów), podstaw rezygnacji, a także wyciszania/relaksacji. Podczas zajęć wprowadzam podstawowe umiejętności takie jak targetowanie, siadanie, leżenie, przywołanie, oraz wysyłanie na miejsce, a także elementy pracy węchowej. Ze względu na kameralny charakter spotkań zakres zajęć może ulec modyfikacji, ponieważ jest na bieżąco dopasowywany do Waszych potrzeb i możliwości psa danego dnia.

Podczas każdego spotkania kładę szczególny nacisk na dobre samopoczucie psa i jego chęć współpracy z Tobą, maksymalne redukowanie niepotrzebnej frustracji, a tym samym zapewnienie mu jak najlepszych warunków do nauki i możliwości odnoszenia motywującego sukcesu, oraz wzmacnianie Waszej relacji i zrozumiałą komunikację.

Nasz kurs zaczynamy od spotkań indywidulanych, prowadzonych w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie zajęć grupowych. Na tych pierwszych zajęciach poproszę Cię o przedstawienie aktualnego zaświadczenia o szczepieniu p/wściekliźnie. Na około tydzień przed pierwszymi zajęciami Uczestnicy otrzymują także dostęp do strefy kursanta z zamieszczanymi tam po każdej lekcji materiałami będącymi ważnym uzupełnieniem wiedzy przekazywanej na kursie oraz zadaniami domowymi.

Przesłanie zgłoszenia i opłacenie kursu jest jednoznaczne z Twoją akceptacją jego regulaminu. Zapoznaj się z nim proszę zanim wypełnisz formularz zgłoszeń. Regulamin znajdziesz tutaj.

UWAGA: Kurs nie obejmuje terapii behawioralnej. Jeśli Twój pies ma problem z przebywaniem w pobliżu innych psów i/lub ludzi (wykazuje zachowania agresywne, lękowe, silne długotrwałe pobudzenie uniemożliwiające mu skupienie się), zapraszam Was najpierw na konsultację i/lub treningi indywidulane. Jeśli masz wątpliowści, czy to kurs odpowiedni dla Ciebie i Twojego psa, skontaktuj się ze mną przed wypełnieniem formularza zgłoszeń.

Dla kogo

Psy w wieku od 6 miesięcy, bez górnej granicy wieku

Ilość psów-uczestników

2-4 psów

Czas trwania jednego spotkania

ok. 60 minut

Liczba spotkań

7 zajęć 1 x w tygodniu, w tym:

  • 5 spotkań grupowych
  • 2 spotkania indywidualne
    • pierwsze na ok. tydzień przed pierwszymi zajeciami grupowymi
    • drugie na ok. tydzień po ostatnich zajęciach grupowych

Koszt kursu

690 zł/cykl 7 spotkań

Terminy rozpoczęcia zajęć grupowych

grupa 1 –> 16 maja (wtorek), g. 19.00
(spotkania indywidualne odbędą się w tygodniu poprzedzającym, a ich terminy uzgodnione zostaną z każdym Opiekunem osobno)

grupa 2 –> 20 maja (sobota), g. 9.00
(spotkania indywidualne odbędą się w tygodniu poprzedzającym, a ich terminy uzgodnione zostaną z każdym Opiekunem osobno)

Miejsce

Park 1000-lecia w Poznaniu (obok Malty), ul. Komandoria

UWAGA: Spotkania odbywają się na terenie nieogrodzonym, ogólnodostępnym

Zapisy i płatności

Wypełnij proszę formularz dostępny poniżej:

formularz zapisu na kurs „Do posłuszeństwa przez relację i uważność”

W razie pytań skontaktuj się ze mną telefonicznie 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl.
Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie kursu najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem pierwszych zajęć indywidualnych, lub w ciągu 3 dni w przypadku wysłania zgłoszenia po tym terminie. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Regulamin udziału w zajęciach oraz warunki rezygnacji znajdziesz tutaj