Skip to main content
Konsultacja behawioralna

Spotkanie bezpośrednie u Klienta

Moim głównym celem podczas konsultacji jest dokładne poznanie sytuacji Twojego psa i Twojej, rozpoznanie przyczyn prezentowanych przez niego zachowań problemowych, a następnie opracowanie spersonalizowanego planu terapeutycznego i rozpoczęcie jego wdrażania. Pamiętaj, że tu, wbrew popularnym programom telewizyjnym, bardzo często nie ma szybkich i łatwych rozwiązań, a każdy pies jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego, by trafnie dobrać ścieżkę postępowania i pomóc Ci osiągnąć sukces, potrzebuję także Twojego zaangażowania, otwartej głowy, elastyczności, szczerości i samozaparcia.

A w czym mogę Ci pomóc? Indywidualna konsultacja może dotyczyć najróżniejszych zachowań problemowych, m.in. nadmiernej reaktywności/pobudliwości, lęku, agresji, problemów separacyjnych, ciągnięcia na smyczy, niereagowania na przywołanie, gryzienia przedmiotów, obrony zasobów, wokalizacji, załatwiania się w domu, i wielu innych. Jeśli interesuje Cię głównie terapia lęku separacyjnego, podstawowe informacje znajdziesz w tej zakładce: terapia lęku separacyjnego.

Zapraszam!

Konsultacja obejmuje

  • ankietę przedkonsultacyjną
  • 2-godzinną konsultację (pierwsze spotkanie)
  • krótkie podsumowanie zaleceń z pierwszej konsultacji, wysyłane mailem w ciągu 3-4 dni po spotkaniu
  • kontakt mailowy, telefoniczny oraz sms-owy

Pamiętaj, że właściwe wprowadzenie terapii/zmian najczęściej wymaga więcej niż jednego spotkania.

Miejsce

U Ciebie (w domu/mieszkaniu, ogrodzie, Twojej okolicy) lub w innym, wspólnie wybranym miejscu.

Koszt

  • 300 zł/pojedyncza 2-godzinna konsultacja
  • 170 zł/pojedyncza 60-minutowa konsultacja uzupełniająca
  • 500 zł/4-tygodniowa opieka pokonsultacyjna w terapii lęku separacyjnego (analiza filmów + plany ćwiczeń – zdalnie); więcej szczegółów dot. terapii lęku separacyjnego znajdziesz w zakładce: terapia lęku separacyjnego

Powyższe ceny obejmują dojazd na terenie Poznania. Koszt dojazdu poza Poznań ustalany jest indywidualnie.

Rezerwacja terminu

W celu ustalenia terminu konsultacji proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi z góry przelewem na konto z datą zaksięgowania najpóźniej na dwa dni przed konsultacją (pierwszym spotkaniem). Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Warunki rezygnacji lub zmiany terminu więcej