Skip to main content
Psie spotkania kameralnie

Spacery/spotkania socjalizacyjne w terenie

Spacery/spotkania socjalizacyjne dedykowane są tym, którzy chcą podnosić kompetencje swoje i swojego psa w kontaktach z innymi czworonogami. Odbywają się w formacie 1 na 1 (czyli dwa psy), a psy biorące w nich udział są do siebie dobierane pod kątem korzyści jakie obie strony mogą osiągnąć z takich zajęć. W ich trakcie twój pies ma możliwość podnoszenia swoich kompetencji społecznych i komunikacyjnych, budowania pewności siebie, uczenia się szanowania przestrzeni innego psa i rozumienia jego komunikatów, oraz współpracy i komunikacji z Tobą w obecności innego czworonoga. Ty natomiast masz możliwość lepszego zrozumienia swojego czworonoga, doskonalenia umiejętności czytania jego sygnałów oraz reagowania na nie, wspierania go i komunikowania się. Każdorazowo formuła i przebieg spotkania dostosowywane są do potrzeb psów biorących w nim udział.

Spotkania odbywają się na otwartych, ogólnodostępnych terenach zielonych Poznania i najbliższych okolic. 

Jak wziąć udział w takim spotkaniu/spacerze? Pierwszym krokiem jest rzetelne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Postaraj się odpowiedzieć jak najpełniej na zadane w nim pytania oraz dodaj istotne informacje (nawet jeśli nie jesteś pewien/pewna, czy są ważne). Dzięki nim będzie mi łatwiej dobrać partnera do spotkania dla twojego psa tak, by oba czworonogi wyniosły z tych zajęć coś wartościowego. Pamiętaj jednak, że znalezienie go może potrwać, czasem nawet dość długo. Za spacer zapłacisz dopiero po jego znalezieniu i po ustaleniu terminu (zawsze opłacasz tylko pojedyncze spotkanie). Jeśli nigdy dotąd nie pracowaliśmy wspólnie, lub widzieliśmy się więcej niż 2 lata temu, wcześniej zaproszę cię na spotkanie indywidualne, na którym pokażę ci ważne i niezbędne na spacerach socjalizacyjnych (ale nie tylko) podstawy posługiwania się smyczą/linką i komunikacji z własnym psem. Cennik spotkań znajdziesz poniżej.

UWAGA!

  1. Celem spacerów nie jest wymuszanie na psach wchodzenia w bliskie czy bezpośrednie interakcje, ani zabawa jako taka (choć oczywiście umożliwimy im to jeśli poznają się lepiej, oba będą miały na to wyraźną ochotę, a interakcja będzie przebiegać w sposób zrównoważony). To od psów, ich kompetencji i potrzeb w dużej mierze zależy przebieg spotkania, co może oznaczać nawet stałe utrzymywanie dystansu lub nawet rezygnację z kontaktu. Miej zatem na uwadze, że może okazać się, że nie dojdzie między nimi do bezpośredniej interakcji i uszanuj to – to także będzie dla was cenna lekcja.
  2. Ze względów bezpieczeństwa w spotkaniach nie mogą brać udziału psy wykazujące ryzyko pogryzienia innego psa lub człowieka, oraz suki w cieczce. Jeśli nie jesteś pewien/pewna, czy te spotkania/spacery są dla Was odpowiednie, przed wypełnieniem formularza zgłoszeń skontaktuj się ze mną telefonicznie: 508 327 822.

Dla kogo

Psy w każdym wieku.

Dla kogo nie

  • psy bez aktualnego szczepienia p/wściekliźnie
  • suczki w cieczce
  • psy z ryzykiem pogryzienia ludzi lub innych psów

Jeśli nie jesteś pewien czy Twój pies może wziąć udział w takim spacerze/spotkaniu, zadzowń lub napisz do mnie. W razie potrzeby/wątpliwości również skontaktuję się z Tobą po nadesłaniu przez ciebie zgłoszenia/ankiety.

Ilość psów-uczestników

Spotkania w formacie 1 na 1 (dwa psy).

Miejsce

Ogólnodostępna przestrzeń publiczna (Poznań i okolice). Miejsce dobierane jest pod kątem potrzeb i możliwości psów biorących udział w konkretnym spotkaniu.

Koszt

  • 65 zł/spotkanie
  • 120 zł/wstępne spotkanie indywidualne

Jak się zapisać

By zgłosić chęć udziału w takim spotkaniu wypełnij formularz zgłoszeniowy, będący jednocześnie ankietą informacyjną o Twoim psie. Pytań jest sporo, ale informacje te pozwolą mi lepiej poznać Twojego psa, jego sytuację i nastawienie do otoczenia, a dzięki temu lepiej dobrać dla Was partnera do spotkania. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Co dalej – kolejne kroki

Krok 1: Po wypełnieniu formularza/ankiety otrzymasz ode mnie w ciagu 2 dni maila potwierdzającego zgłoszenie oraz z dalszymi ważnymi informacjami.
Krok 2: Po znalezieniu dla Was partnera skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia terminu, miejsca i szczegółów spotkania. Pamiętaj jednak, że to może potrwać.
Krok 3: Jeśli to nasze pierwsze spotkanie lub nie pracowaliśmy wspólnie w ciągu ostatnich 2 lat, zaproponuję ci najpierw spotkanie indywidulane.
Krok 4: Dopiero po ustaleniu terminu opłacisz nasze spotkanie/spacer (szczegółowe informacje dotyczące płatności i warunków rezygnacji znajdziesz poniżej).

Płatność

Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie spotkania z góry przelewem na konto z datą zaksięgowania najpóźniej na dwa dni przed spotkaniem/spacerem. Po dokonaniu płatności otrzymasz pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Warunki rezygnacji lub zmiany terminu

W przypadku rezygnacji lub zmiany terminu spaceru socjalizacyjnego, warunkiem zwrotu wpłaty lub bezkosztowej zmiany terminu jest przesłanie informacji o rezygnacji/zmianie mailowo lub smsem najpóźniej na 2 dni przed ustalonym terminem spotkania. Dlaczego? Pamiętaj, że deklarując udział w nim angażujesz także czas i środki Opiekunów drugiego psa (i jego samego).

Regulamin spotkań

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapoznaj się proszę z regulaminem spotkań socjalizacyjnych. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z jego akceptacją. Regulamin znajdziesz tutaj.

Kontakt

Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien czy Twój pies może wziąć udział w takim spacerze/spotkaniu, zadzowń lub napisz do mnie:
tel.: 508 327 822
mail: agnieszka@psiakipoznaniaki.pl.