Psie spotkania kameralnie

Spacery/spotkania socjalizacyjne w terenie

TEKST

Dla kogo

Psy w każdym wieku.

Dla kogo nie

  • psy bez aktualnego szczepienia p/wściekliźnie
  • suczki w cieczce
  • psy z ryzykiem pogryzienia ludzi lub innych psów

Jeśli nie jesteś pewien czy Twój pies może wziąć udział w takim spacerze/spotkaniu, zadzowń lub napisz do mnie. W razie potrzeby/wątpliwości również skontaktuję się z Tobą po nadesłaniu przez ciebie zgłoszenia/ankiety.

Ilość psów-uczestników

Od 2 do 4 psów. Pierwsze spotkania w formacie 1 na 1.

Miejsce

Ogólnodostępna przestrzeń publiczna (Poznań i okolice). Miejsce dobierane jest pod kątem potrzeb i możliwości psów biorących udział w konkretnym spotkaniu.

Koszt

  • 65 zł/spotkanie
  • 120 zł/wstępne spotkanie indywidualne

Jak się zapisać

By zgłosić chęć udziału w takim spotkaniu wypełnij formularz zgłoszeniowy, będący jednocześnie ankietą informacyjną o Twoim psie. Pytań jest sporo, ale informacje te pozwolą mi lepiej poznać Twojego psa, jego sytuację i nastawienie do otoczenia, a dzięki temu lepiej dobrać dla Was partnera do spotkania. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Co dalej – kolejne kroki

Krok 1: Po wypełnieniu formularza/ankiety otrzymasz ode mnie w ciagu 1-2 dni maila potwierdzającego zgłoszenie oraz z dalszymi ważnymi informacjami.
Krok 2: Po znalezieniu dla Was partnera skontaktuję się z Tobą w celu umówienia terminu i szczegółów spotkania. Pamiętaj jednak, że to może potrwać.
Krok 3: Jeśli to nasze pierwsze spotkanie lub nie pracowaliśmy wspólnie w ciągu ostatnich 2 lat, zaproponuję ci najpierw spotkanie indywidulane.
Krok 4: Dopiero po ustaleniu terminu opłacisz nasze spotkanie/spacer (szczegółowe informacje dotyczące płatności i warunków rezygnacji znajdziesz poniżej).

Płatność

Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie spotkania z góry przelewem na konto z datą zaksięgowania najpóźniej na dwa dni przed spacerem. Po dokonaniu płatności otrzymasz pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Warunki rezygnacji lub zmiany terminu

Regulamin spotkań

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapoznaj się proszę z regulaminem spotkań socjalizacyjnych. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z jego akceptacją. Regulamin znajdziesz tutaj.

Kontakt

Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien czy Twój pies może wziąć udział w takim spacerze/spotkaniu, zadzowń lub napisz do mnie.

tel.: 508 327 822
mail: agnieszka@psiakipoznaniaki.pl.

  • PSIAKI POZNANIAKI AGNIESZKA KAUCH

  • UL. J. H. DĄBROWSKIEGO 9

  • 62-090 KRZYSZKOWO, GM. ROKIETNICA