Posłuszeństwo na luzie

  Spotkania grupowe dla początkujacych

  Zajęcia posłuszeństwa przeznaczone są dla psów w wieku minimum 6 miesięcy (bez górnej granicy wieku). W ich trakcie, wykorzystujac wspólne gry i zabawy oraz naukę sztuczek, budujecie z psem relację opartą na porozumieniu i zaufaniu, uczycie się wspólnego poruszania się na luźnej smyczy (elementów uważnego spaceru, czyli komunikacji za pomocą smyczy i ciała oraz czytania psich sygnałów), przywołania, podstaw rezygnacji, a także wyciszania/relaksacji. Podczas zajęć wprowadzam także elementy pracy węchowej oraz Rally-Obedience i podstawowe umiejętności takie jak targetowanie, wstęp do podawania przedmiotów, siadanie obok Opiekuna, leżenie, stanie czy zmiany tych pozycji. Ze względu na kameralny charakter spotkań zakres zajęć może ulec modyfikacji, ponieważ jest na bieżąco dopasowywany do Waszych potrzeb i możliwości psa danego dnia.

  Podczas każdego spotkania kładę szczególny nacisk na dobre samopoczucie psa i jego chęć współpracy z Tobą, maksymalne redukowanie niepotrzebnej frustracji, a tym samym zapewnienie mu jak najlepszych warunków do nauki i możliwości odnoszenia motywującego sukcesu, oraz wzmacnianie Waszej relacji i zrozumiałą komunikację.

  Nasze zajęcia zaczynamy od spotkań indywidulanych, prowadzonych w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie zajęć grupowych. Uczestnicy kursu otrzymują dostęp do strefy kursanta z zamieszczanymi tam po każdej lekcji materiałami dodatkowymi. Na pierwszych zajęciach (indywidualnych) poproszę Cię o przedstawienie zaświadczenia wystawionego przez lekarza weterynarii, mówiącego o odbyciu przez psa niezbędnych i adekwatnych do wieku szczepień oraz braku przeciwwskazań do jego udziału w kursie (wzór dostepny będzie do pobrania w mailu organizacyjnym).

  Dla kogo

  Psy w wieku od 6 miesięcy, bez górnej granicy wieku

  Ilość psów-uczestników

  2-4 psów

  Czas trwania spotkania

  ok. 60 minut

  Liczba spotkań

  7 zajęć 1 x w tygodniu: 5 spotkań grupowych i 2 spotkania indywidualne (pierwsze i ostatnie)

  Koszt kursu

  640 zł/cykl 7 spotkań

  Termin rozpoczęcia zajęć grupowych

  • 1  grupa: 8 marca 2022 (wtorek), g. 16.30 –> 4 miejsca wolne z 4
  • 2  grupa: 20 marca 2022 (niedziela), g. 9.30 –> 4 miejsca wolne z 4

  Miejsce

  Ogólnodostępna przestrzeń publiczna: polana nad jeziorem Strzeszyńskim, wejście od ul. Koszalińskiej

  Rezerwacja

  Proszę o wypełnienie formularza zapisu dostępnego tutaj: formularz zapisu na kurs posłuszeństwa na luzie. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi z góry przelewem na konto w ciągu 5 dni od zgłoszenia udziału i najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

  Regulamin udziału w zajęciach znajdziesz tutaj

  UWAGA

  Spotkania odbywają się na terenie nieogrodzonym, ogólnodostępnym.

  • PSIAKI POZNANIAKI AGNIESZKA KAUCH

  • UL. J. H. DĄBROWSKIEGO 9

  • 62-090 KRZYSZKOWO, GM. ROKIETNICA