Psie przedszkole

Zajęcia socjalizacyjne dla szczeniąt z elementami treningu

Nasze psie przedszkole to spotkania socjalizacyjne dla szczeniąt z elementami treningu. Skupiamy się przede wszystkim na budowaniu Waszej dobrej relacji, opartej na uważności, wzajemnym zaufaniu oraz rozumieniu potrzeb i komunikatów szczenięcia (w tym świadomym używaniu smyczy i mowy własnego ciała), dając jednocześnie szczeniętom możliwość uczenia się od siebie, zaspokajania potrzeby kontaktów społecznych i dbając o zrównoważone interakcje. Elementy treningu stanowią tu jedynie dodatek mający pomóc w budowaniu wzajemnego porozumienia i współpracy między Tobą a twoim psem, oraz rozwijaniu chęci i przyjemności z bycia razem.

Nasze zajęcia zaczynamy od spotkań indywidulanych, prowadzonych w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie zajęć grupowych. Uczestnicy kursu otrzymują dostęp do strefy kursanta z zamieszczanymi tam po każdej lekcji materiałami dodatkowymi. Na pierwszych zajęciach (indywidualnych) poproszę Cię o przedstawienie zaświadczenia wystawionego przez lekarza weterynarii, mówiącego o odbyciu przez szczenię niezbędnych i adekwatnych do wieku szczepień oraz braku przeciwwskazań do udziału psa w kursie (wzór dostepny będzie do pobrania w mailu organizacyjnym).

Dla kogo

Psy w wieku od 10 tygodni do 5 miesięcy, które przeszły minimum drugie szczepienie ochronne

Ilość psów-uczestników

Od 2 do 4 psów

Czas trwania spotkania

ok. 45 minut

Liczba spotkań

7 zajęć 1 x w tygodniu: 5 spotkań grupowych i 2 spotkania indywidualne (pierwsze i ostatnie)

Koszt udziału

680 zł/cykl 7 spotkań

Termin rozpoczęcia zajęć grupowych

  • wrzesień 2022

Miejsce

Ogólnodostępna przestrzeń publiczna: polana nad jeziorem Strzeszyńskim, wejście od ul. Koszalińskiej

Rezerwacja

Proszę o wypełnienie formularza zapisu dostępnego tutaj: formularz zapisu na holistyczne psie przedszkole. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi najpóźniej na 3 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć grupowych, lub w ciągu 3 dni w przypadku wysłania zgłoszenia po tym terminie. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Regulamin udziału w zajęciach oraz warunki rezygnacji znajdziesz tutaj

UWAGA

Spotkania odbywają się na terenie nieogrodzonym, ogólnodostępnym.

  • PSIAKI POZNANIAKI AGNIESZKA KAUCH

  • UL. J. H. DĄBROWSKIEGO 9

  • 62-090 KRZYSZKOWO, GM. ROKIETNICA