Psie przedszkole

  Zajęcia socjalizacyjne dla szczeniąt z elementami treningu

  Nasze psie przedszkole to spotkania socjalizacyjne dla szczeniąt z elementami treningu. Skupiamy się przede wszystkim na budowaniu Waszej dobrej relacji, opartej na uważności, wzajemnym zaufaniu oraz rozumieniu potrzeb i komunikatów szczenięcia (w tym świadomym używaniu smyczy i mowy własnego ciała), dając jednocześnie szczeniętom możliwość uczenia się od siebie, zaspokajania potrzeby kontaktów społecznych i dbając o zrównoważone interakcje. Elementy treningu stanowią tu jedynie dodatek mający pomóc w budowaniu wzajemnego porozumienia i współpracy między Tobą a twoim psem, oraz rozwijaniu chęci i przyjemności z bycia razem.

  Nasze zajęcia zaczynamy od spotkań indywidulanych, prowadzonych w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie zajęć grupowych. Uczestnicy kursu otrzymują dostęp do strefy kursanta z zamieszczanymi tam po każdej lekcji materiałami dodatkowymi. Na pierwszych zajęciach (indywidualnych) poproszę Cię o przedstawienie zaświadczenia wystawionego przez lekarza weterynarii, mówiącego o odbyciu przez szczenię niezbędnych i adekwatnych do wieku szczepień oraz braku przeciwwskazań do udziału psa w kursie (wzór dostepny będzie do pobrania w mailu organizacyjnym).

  Dla kogo

  Psy w wieku od 10 tygodni do 5 miesięcy, które przeszły minimum drugie szczepienie ochronne

  Ilość psów-uczestników

  Od 2 do 4 psów

  Czas trwania spotkania

  ok. 45 minut

  Liczba spotkań

  7 zajęć 1 x w tygodniu: 5 spotkań grupowych i 2 spotkania indywidualne (pierwsze i ostatnie)

  Koszt udziału

  590 zł/cykl 7 spotkań

  Termin rozpoczęcia zajęć grupowych

  • 1  grupa: 12 luty 2022 (sobota), g. 9.30 –> 3 miejsca wolne z 4
  • 2 grupa: 23 luty 2022 (środa), g. 16.00 –> 4 miejsca wolne z 4
  • 3 grupa: 26 luty 2022 (sobota), g. 10.45 –> 4 miejsca wolne z 4

  Miejsce

  Ogólnodostępna przestrzeń publiczna: polana nad jeziorem Strzeszyńskim, wejście od ul. Koszalińskiej

  Rezerwacja

  Proszę o wypełnienie formularza zapisu dostępnego tutaj: formularz zapisu na holistyczne psie przedszkole. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi z góry przelewem na konto w ciągu 5 dni od zgłoszenia udziału i najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

  Regulamin udziału w zajęciach znajdziesz tutaj

  UWAGA

  Spotkania odbywają się na terenie nieogrodzonym, ogólnodostępnym.

  • PSIAKI POZNANIAKI AGNIESZKA KAUCH

  • UL. J. H. DĄBROWSKIEGO 9

  • 62-090 KRZYSZKOWO, GM. ROKIETNICA