Skip to main content
Psie przedszkole

Zajęcia socjalizacyjne dla szczeniąt z elementami treningu

Nasze psie przedszkole to spotkania socjalizacyjne dla szczeniąt z elementami treningu. Skupiamy się przede wszystkim na budowaniu Waszej dobrej relacji, opartej na uważności, wzajemnym zaufaniu oraz rozumieniu potrzeb i komunikatów szczenięcia (w tym świadomym używaniu smyczy i mowy własnego ciała), dając jednocześnie szczeniętom możliwość uczenia się od siebie, zaspokajania potrzeby kontaktów społecznych i dbając o zrównoważone interakcje. Elementy podstawowego treningu są dodatkiem mającym pomóc w budowaniu wzajemnego porozumienia i współpracy między Tobą a twoim psem, oraz rozwijaniu chęci i przyjemności z bycia razem.

Nasze zajęcia zaczynamy od spotkań indywidulanych, prowadzonych w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie zajęć grupowych. Uczestnicy kursu otrzymują dostęp do strefy kursanta z zamieszczanymi tam po każdej lekcji materiałami dodatkowymi. Na pierwszych zajęciach (indywidualnych) poproszę Cię o przedstawienie zaświadczenia wystawionego przez lekarza weterynarii, mówiącego o odbyciu przez szczenię niezbędnych i adekwatnych do wieku szczepień oraz braku przeciwwskazań do udziału psa w kursie (wzór dostepny będzie do pobrania w mailu organizacyjnym).

Dla kogo

Psy w wieku od 10 tygodni do 5 miesięcy, które przeszły minimum drugie szczepienie ochronne

Ilość psów-uczestników

Od 3 do 6 psów

Czas trwania spotkania

ok. 45 minut

Liczba spotkań

6 zajęć 1 x w tygodniu: 5 spotkań grupowych i 1 spotkanie indywidualne (pierwsze)

Koszt udziału

480 zł/cykl 6 spotkań

Termin rozpoczęcia zajęć grupowych

luty/marzec 2023 –> Zapraszam do wypełnienia formularza zgłoszeń już teraz. Zyskasz pierwszeństwo przy rezerwacji miejsca.

Miejsce

u. Owcza w Poznaniu

Rezerwacja

Proszę o wypełnienie formularza zapisu dostępnego tutaj: formularz zapisu na psie przedszkole. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji miejsca jest opłacenie kursu najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, lub w ciągu 3 dni w przypadku wysłania zgłoszenia po tym terminie. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

Regulamin udziału w zajęciach oraz warunki rezygnacji znajdziesz tutaj

UWAGA

Spotkania odbywają się na terenie nieogrodzonym, ogólnodostępnym.