Posłuszeństwo podstawowe

 

 

kurs przeznaczony dla psów młodych (w wieku powyżej 5/6 miesięcy) oraz dorosłych, które rozpoczynają przygodę ze szkoleniem lub ukończyły psie przedszkole
terminy rozpoczęcia Kolejne terminy rozpoczęcia kursów: marzec 2020
informacje dodatkowe
 • dla rezerwacji miejsca konieczne jest wypełnienie formularza zapisu oraz wpłata (szczegółowe informacje w Regulaminie)
 • podczas zajęć nie prowadzimy terapii behawioralnej; kurs nie jest przeznaczony dla psów, które wykazują ryzyko pogryzienia innych psów i/lub ludzi, lub z zaburzeniami zachowania wymagającymi terapii indywidualnej; prosimy o zapoznanie się z Regulaminem
wielkość grupy od 3 do 6 psów
czas trwania kursu 8 spotkań trwających ok. 1 h 15 min, raz lub dwa razy w tygodniu
miejsce Poznań – w trakcie ustalania, rejon Grunwaldu, Junikowa, Ławicy
koszt kursu 480 zł
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. 10% zniżki na kurs dla naszych absolwentów oraz psów adoptowanych; szczegóły w Regulaminie
prowadząca Agnieszka Kauch, trener psów, behawiorysta COAPE, fizjoterapeuta psów i kotów

 

Czego nauczycie się na naszym kursie

 1. Strefa kursanta online
  opis ćwiczeń z lekcji, teoria, ciekawostki, dodatkowe informacje, zadania domowe
 1. Zajęcia praktyczne 
  8 spotkań (pełen kurs / cz. 1 + cz. 2), wejście na polanę od strony ul. Perzyckiej, czas trwania: ok. 1 h 15 min
 • nauka skupienia
 • warunkowanie i praca z klikerem
 • motywacja młodego psa w szkoleniu i na co dzień
 • różne sposoby nagradzania
 • mowa ciała opiekuna i praca głosem
 • polecenia: SIAD, WARUJ, STÓJ, NOGA, ZOSTAŃ, PUŚĆ/ŁAP, NIE RUSZ, CZEKAJ, NA MIEJSCE
 • przywołanie DO MNIE
 • nauka rezygnacji
 • spokojne witanie
 • podążanie obok opiekuna
 • targetowanie
 • sztuczki (WIEWIÓR, SLALOM, OMIŃ)
 • pomoc w rozwiązywaniu indywidualnych problemów

Każdy kursant obecny na minimum 6 spotkaniach otrzymuje dyplom uczestnictwa.

Ogólne informacje o kursie

Kurs przeznaczony jest dla psów młodych w wieku powyżej od 5/6 miesięcy, oraz dorosłych, które rozpoczynają przygodę ze szkoleniem lub ukończyły kurs psiego przedszkola. Zajęcia odbywają się na terenie ogólnodostępnym, nieogrodzonym.

Każdy z Uczestników kursu otrzymuje dostęp do naszej internetowej „Strefy kursanta” oraz na pierwszych zajęciach kliker. W strefie online znajdziesz informacje dotyczące kursu oraz umieszczane co tydzień materiały dodatkowe, m.in. przypomnienie ćwiczeń przerabianych na danej lekcji, linki do ciekawych stron i artykułów, filmiki oraz zadania domowe. Prosimy o systematyczne zapoznawanie się z umieszczanym tu materiałem, gdyż stanowi on integralną część kursu.

Każdy Kursant obecny na minimum 6 spotkaniach otrzymuje dyplom uczestnictwa.

By zapewnić bezpieczeństwo wszystkim psom biorącym udział w naszym kursie, na pierwszych zajęciach zostaniesz poproszony o przedstawienie zaświadczenia od lekarza weterynarii mówiącego, że Twój pies jest zaszczepiony, zdrowy i że nie ma przeciwwskazań do jego uczestniczenia w zajęciach psiej zerówki. Zaświadczenia nie muszą przedstawiać Absolwenci naszych kursów, jeśli od ukończenia zajęć minął maksymalnie rok.

zaświadczenie do pobrania tutaj...

Grupa liczy od 3 do 6 psów, dzięki czemu mogę podejść do każdego z Was indywidualnie. Podczas moich zajęć pokażę Ci jak ćwiczyć i zawsze chętnie pomogę. Pamiętaj jednak, że to przede wszystkim Twoje zadanie. Od Twojego nastawienia, konsekwencji i pracy między zajęciami psiej zerówki zależy, czy osiągniecie zamierzony cel.

Pamiętaj także, że nie tylko Ty masz swoje tempo pracy oraz gorsze dni. Twój pies również je ma. Nie porównuj Was do innych. Skup się na tym, co chcecie osiągnąć. Postaraj się, by praca ta była dla Was Obu dobrą zabawą. To co najważniejsze, to zbudowanie silnej więzi, opartej na wzajemnym zaufaniu i radości z bycia razem. Konkretne komendy ćwicz więc ze swoim psem nie dłużej niż 10 minut kilka razy dziennie. Przede wszystkim jednak, staraj się wcielać w życie poznane zasady i wychowuj psa na co dzień, a nie tylko ćwicząc komendy. Wspólnie z pozostałymi domownikami ustal rozsądne zasady i trzymaj się ich!

Regulamin uczestnictwa

Zanim zapiszesz się na nasze zajęcia zapoznaj się z niniejszym regulaminem. Dokonanie wpłaty jest równoznaczne z jego akceptacją.

Regulamin uczestnictwa w kursach organizowanych przez Szkołę Psiaki Poznaniaki

 1. Szkoła Psiaki Poznaniaki (zwana dalej Szkołą) zobowiązuje się do rzetelnego przeprowadzenia wszystkich spotkań (zwanych dalej Zajęciami), przewidzianych w programie kursu.
 2. Właściciel/Opiekun psa (zwany dalej Uczestnikiem) zobowiązuje się do przekazania trenerowi na pierwszych zajęciach zaświadczenia wystawionego przez lekarza weterynarii, potwierdzającego brak przeciwwskazań do udziału w kursie grupowym, oraz posiadanie niezbędnych szczepień (w przypadku uczestników Psiego przedszkola wystarczy drugie szczepienie; pozostałe psy muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie). Zalecane jest także zabezpieczenie go przed kleszczami i pchłami. Pies, którego Właściciel lub Opiekun nie przedstawi takiego zaświadczenia, nie będzie mógł uczestniczyć w Zajęciach do czasu jego dostarczenia, bez zwrotu kosztów udziału. Zaświadczenia nie muszą przedstawiać Absolwenci naszych kursów, jeśli od ukończenia zajęć przez psa minął maksymalnie rok. 
  zaświadczenie do pobrania tutaj...
 3. Zajęcia odbywają się na terenie ogólnodostępnym, nieogrodzonym, a Szkoła nie gwarantuje, że jest on wolny od czynników chorobotwórczych. Uczestnik decyduje się na udział w Zajęciach na własną odpowiedzialność i rezygnuje z wnoszenia jakichkolwiek roszczeń w razie zachorowania lub śmierci psa.
 4. Podczas Zajęć Uczestnik stosuje się do zaleceń trenera oraz asekuruje swojego psa na smyczy. Uczestnik, który narusza warunki niniejszego Regulaminu zostanie poproszony o opuszczenie Zajęć bez zwrotu wpłaty lub jej części.
 5. Uczestnik odpowiada za szkody wyrządzone przez siebie i swojego psa oraz zobowiązuje się do pokrycia związanych z nimi kosztów.
 6. Każdy Uczestnik sprząta po swoim psie.
 7. Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych. W kursie jako osoba szkoląca może brać udział osoba niepełnoletnia, ale wyłącznie po uzgodnieniu tego faktu ze Szkołą jeszcze przed rozpoczęciem kursu. Osoba niepełnoletnia poniżej 16 roku życia podczas przebywania na terenie Szkoły pozostaje pod wyłączną opieką swojego opiekuna prawnego.
 8. W przypadku rezygnacji Uczestnika z kursu najpóźniej na 7 dni przed jego rozpoczęciem Szkoła zobowiązuje się do zwrotu połowy wpłaty. Warunkiem otrzymania zwrotu jest wysłanie przez Uczestnika najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem kursu maila z informacją o rezygnacji. Po tym terminie wpłata nie podlega zwrotowi.
 9. Szkoła zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu rozpoczęcia kursu oraz zobowiązuje się do wcześniejszego powiadomienia o tym fakcie uczestników szkolenia. W takim przypadku Uczestnik ma prawo do rezygnacji z kursu i do zwrotu całości wpłaty.
 10. W przypadku odwołania przez Szkołę daty konkretnego spotkania (ze względu na warunki pogodowe lub z winy trenera), Szkoła zobowiązuje się do nieodpłatnego odpracowania go z całą grupą w najbliższym, dogodnym dla wszystkich Uczestników terminie.
 11. Uczestnikowi nie przysługuje zwrot całości lub części wpłaty dotyczącej zajęć, na których nie był on obecny z przyczyn niezależnych od Szkoły. Uczestnik może odrobić je bezpłatnie z inną grupą pod warunkiem wolnego miejsca i w ciągu najbliższych 6 miesięcy.
 12. Suczka w okresie cieczki nie może uczestniczyć w Zajęciach. Uczestnikowi przysługuje możliwość bezpłatnego odrobienia tych zajęć z inną grupą w okresie najbliższych 6 miesięcy.
 13. Ze względu na bezpieczeństwo pozostałych Uczestników kursu i ich psów, Uczestnik jest zobowiązany do poinformowania Szkoły w formularzu zgłoszeniowym o występowaniu u swojego psa zachowań agresywnych wobec ludzi i/lub psów (jeśli takie zachowania mają miejsce), w tym o możliwości pogryzienia. W przypadku zatajenia takiej informacji Uczestnik i jego pies nie będą mogli brać udziału w zajęciach, a wpłata nie będzie podlegała zwrotowi.
 14. Uczestnik zapisując się na kurs i wypełniając formularz zapisów wyraża zgodę na przetwarzanie przez Szkołę swoich danych osobowych dla celów związanych z realizacją kursu. Administratorem tych danych jest Rehabilitacja psów i kotów Agnieszka Kauch z siedzibą przy ul. J. H. Dąbrowskiego 9, 62-090 Krzyszkowo, NIP 779 162 67 67, adres mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 508 327 822. W każdej chwili Uczestnik ma prawo do wglądu, zmiany oraz usunięcia swoich danych z naszej bazy. Dane te będą przechowywane do czasu odwołania zgody (wystarczy wysłanie do nas maila z takim żądaniem).
 15. Uczestnik kursu zobowiązuje się do przestrzegania przepisów o ochronie praw autorskich. Rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie materiałów udostępnianych mu przez Szkołę bez pisemnej zgody ich autorów jest zabronione.
 16. Uczestnik zajęć wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku (zdjęć oraz filmów) w związku z udziałem w kursie, chyba że w dniu rozpoczęcia zajęć zgłosi trenerowi brak takiej zgody i potwierdzi to pisemnie na podpisanym przez siebie Regulaminie.
 17. Nadesłanie zgłoszenia na kurs oraz uiszczenie wpłaty jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Zapisy

Na nasz kurs zapiszesz się korzystając z formularza, który znajdziesz w zakładce Zapisy.

Przed zapisaniem się oraz uiszczeniem wpłaty prosimy o zapoznanie się z Regulaminem. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zgłoszenie nieopłacone zostanie anulowane.

Wpłaty

Zgłoszenie należy opłacić w ciągu 5 dni od dnia jego nadesłania. Po tym terminie zgłoszenie nieopłacone zostanie anulowane. Szczegółowe informacje dotyczące wpłaty otrzymasz na adres mailowy podany w zgłoszeniu.

Prosimy wcześniej zapoznać się z Regulaminem uczesnictwa. Uiszczenie wpłaty jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

O rezerwacji miejsca na kursie decyduje kolejność wpłat.

Po zaksięgowaniu wpłaty, mailem otrzymasz potwierdzenie rezerwacji miejsca na kursie oraz fakturę.

Kontakt

Agnieszka Kauch
trener psów, behawiorysta COAPE, fizjoterapeuta psów i kotów
tel. 508 327 822
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Administratorem przekazywanych nam przez Państwa danych osobowych jest Rehabilitacja psów i kotów Agnieszka Kauch z siedzibą przy ul. J. H. Dąbrowskiego 9, 62-090 Krzyszkowo, NIP 779 162 67 67, adres mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 508 327 822.

Przekazane nam przez Państwa dane wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji wybranej przez Was usługi (kursu grupowego, treningu indywidulanego lub konsultacji). Przekazanie nam tych danych (m.in. poprzez wypełnienie formularza zapisu, w rozmowie telefonicznej lub mailowo) jest równoznaczne z udzieleniem zgody na ich przetwarzanie. W każdej chwili macie Państwo prawo do wglądu, zmiany oraz usunięcia swoich danych z naszej bazy. Dane te będą przechowywane do czasu odwołania zgody (wystarczy wysłanie do nas maila z takim żądaniem).